Kurs przygotowujący do egzaminu zawodowego dla słuchaczy terapii zajęciowej


Jesteś słuchaczem terapii zajęciowej?
Przeraża Cię perspektywa zbliżającego się egzaminu zawodowego?

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przedstawiamy Państwu 5 tygodniowy kurs przygotowujący do egzaminu zawodowego.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Termin egzaminu zbliża się nie ubłaganie, a Ty zamiast rozwiązywać próbne zadania egzaminacyjne robisz wszystko tylko nie powtórki? Rozumiemy to w pełni. Samemu trudno jest się zmotywować. Dlatego proponujemy Ci dołączenie do wyjątkowej grupy aktywnych słuchaczy, którym nie straszne są powtórki. Na każdym etapie kursu zmotywujemy Cię do nauki, abyś oprócz praktycznej wiedzy zyskał narzędzie do poszerzania swoich kompetencji. W grupie siła!

Oprócz lekcji na żywo z doświadczonymi instruktorami otrzymasz od nas dodatkowe materiały w pliku pdf, w którym znajdziesz najważniejsze informacje z lekcji. Dzięki temu łatwo powtórzysz materiał i dodatkowo przećwiczysz treści omawiane na zajęciach.

Obecnie za 60 min korepetycji musisz zapłacić między 50 a 70 zł. U nas płacisz 45zł i to aż za 90 min lekcji!
Łatwo więc obliczyć, że za kursową liczbę godzin na korepetycjach musiałbyś zapłacić co najmniej dwa razy tyle.

Nasz kurs jest skrojony pod dzisiejsze czasy i zachęca do oszczędzania. Oprócz maksymalnie obniżonej ceny, oferujemy oszczędność czasu. Pomyśl, ile godzin zajmie Ci przewertowanie wszystkich notatek z 2 lat nauki i rozwiązanie testów z ostatnich lat? Za długo, prawda? A co jeśli dojdzie do tego konieczność przygotowania do kolejnego podejścia? Brrr, tego definitywnie byśmy nie chcieli. Nasz kurs nie bez powodu trwa 5 tygodni. Otrzymasz na nim maksymalnie skondensowaną i treściwą wiedzę, która przygotuje Cię do zdania egzaminu już za pierwszym razem. Przyjemna perspektywa, prawda?

No dobrze, ale ja nie mam czasu na jeżdżenie na dodatkowe zajęcia, poza tym pracuję, więc i tak nie będę mogła brać w nich udziału. Nic bardziej mylnego! Doceniamy chęci rozwoju i dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy nasz kurs w 100% online. Dzięki temu nie będziesz musiał jeździć na naszą salę szkoleniową, za to weźmiesz udział w zajęciach z dowolnego miejsca. Oprócz tego zajęcia będą się odbywać w godzinach wieczornych, dzięki temu spokojnie połączysz je z pracą i innymi obowiązkami.

"No dobra, prawie mnie przekonaliście, ale tak bardziej konkretnie..."

Co otrzymam po zakupie waszego kursu?


20 godzin treściwego i rzetelnego przygotowania do egzaminu zawodowego. Wszystkie zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu online na naszej platformie kursowej w trybie „na żywo”, dzięki czemu będziesz miał możliwość bezpośredniej interakcji z instruktorem. Oprócz tego po każdych zajęciach otrzymasz dodatkowe notatki z lekcji, w celu utrwalenia zdobytej wiedzy. Kurs kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu zawodowego, zarówno do części praktycznej jak i teoretycznej.

Dodatkowo pierwsze pięć osób które zapisze się na kurs, otrzyma w bonusie godzinę indywidualnych konsultacji z naszym instruktorem!

Start kursu przewidziany jest na koniec kwietnia, dzięki czemu zdążysz z powtórkami jeszcze przed czerwcowym egzaminem!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!


Poniżej znajdziesz dpowiedzi na najważniejsze pytania :

Jak będą wyglądać zajęcia?
Zajęcia będą odbywać się w formule online w czasie rzeczywistym w kameralnej grupie. Dwa razy w tygodniu nasz instruktor będzie łączył się z uczestnikami kursu za pośrednictwem platformy do spotkań online. W czasie poszczególnych lekcji będą omawiane treści i wykonywane ćwiczenia zgodne z programem kursu. Po zajęciach każdy uczestnik otrzyma dodatkowe materiały z zajęć w postaci notatek w pliku pdf.

Kiedy będą odbywać się zajęcia?
Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu w godzinach wczesno wieczornych. Każde zajęcia będą trwały dwie godziny dydaktyczne. Pierwsze zajęcia przewidziane są na ostatni tydzień kwietnia, a zakończenie kursu odbędzie się końcem maja.

Co zyskam dzięki kursowi?
Kurs zaopatrzy uczestników w teoretyczną i praktyczną wiedzę niezbędną do zdania egzaminów zawodowych na kierunku terapia zajęciowa. Kurs kładzie duży nacisk na przygotowanie do praktycznej części egzaminu, jednak zostaną również omówione zagadnienia z części pisemnej , co pozwoli na kompleksowe przygotowanie do egzaminu.
Przykładowe treści, które zostaną poruszone w trakcie kursu - stawianie diagnozy funkcjonalnej, rozpisywanie planów terapeutycznych, najważniejsze jednostki chorobowe czy elementy komunikacji interpersonalnej.

Ile kosztuje kurs?
Cena kursu wynosi 450 zł i obejmuje dziesięć półtora godzinnych spotkań z instruktorami, prowadzonych online w czasie rzeczywistym. Oprócz tego w cenę kursu wliczone są materiały w formie plików pdf z notatkami z zajęć.

Co jeśli nie mogę być na wszystkich zajęciach?
Każde zajęcia będą nagrywane, tak aby każdy kursant mógł wrócić do poruszanych na zajęciach treści, zarówno w razie nieobecności, jak i chęci powtórzenia omawianych zagadnień. Dlatego jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w jakiejś lekcji, będziesz miał możliwość jej odtworzenia.