Bezpłatny webinar „Czy adaptowanie mieszkania seniora się opłaca?"Zapraszamy Państwa na pierwszy z serii webinar „Czy adaptowanie mieszkania seniora się opłaca?", którego gościem specjalnym będzie Ewa Leszczyńska – menadżerka opieki dla osób starszych i właścicielka firmy adaptującej mieszkania seniorów do ich potrzeb „Centrum Podpora".
Ewa w swojej pracy łączy wiedzę z zakresu gerontologii, terapii zajęciowej i życiowego doświadczenia, aby zapewnić swoim pacjentom maksymalny komfort i bezpieczeństwo w swoich mieszkaniach. Oprócz tego Ewa pracuje jako terapeuta zajęciowy w dużym ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym pod Warszawą, gdzie zajmuje się terapią ręki pacjentów po udarach mózgu oraz terapią ogólnoustrojową.


Co będzie tematem naszego webinaru?
Podczas webinaru porozmawiamy o adaptowaniu mieszkań seniorów do ich potrzeb.
Zdradzimy kilka ciekawych informacji na temat tego, jakie powinno być mieszkanie seniora oraz co zrobić, aby było bezpieczne i dostosowane.
Konkluzją spotkania będzie odpowiedź na postawione w temacie webinaru pytanie – czy opłaca się adaptować mieszkanie seniora? Oraz czy taka adaptacja może wydłużyć czas samodzielności osoby starszej i zmniejszyć koszty opieki?

Webinar będzie udostępniony za pośrednictwem facebook live’a.

Zapisane osoby otrzymają od nas bonus!